Intencje Mszalne

04.12– 10.12.2017 

Dzień

Intencja sprawowanej Mszy Świętej:

Poniedziałek

04.12

6:00 1)      + Antoni Zagórowski – greg. z int. wnuczek

2)      + Alfons Obrzut – int. od rodziny Franczyków

3)      + Antoni Bartnik – int. od Właścicieli i pracowników Hotelu Nikifor i Karczmy Łęmkowska

9:00 + Helena Wojnarowska – int. od Zofii i Tadeusza Kołodziej
18:00 + Stanisława Wojciechowska – int. od siostry z Krynicy z dziećmi

Wtorek

05.12

6:00 1)      + Janusz Budaj – int. od Stanisławy Sromek z rodziną

2)      + Janina Tlałka w 27 r. śm.

3)      + Michalina Bochniarz – int. od p. Obrzuta i rodziny Sajdaków

9:00 + Antoni Zagórowski – greg. z int. wnuczek
18:00 + Zofia Wojtas – int. od córki Marii z mężem

Środa

06.12

6:00 1)      + Małgorzata Pacioch – int. od Barbary Szczepańskiej z rodziną

2)      + Arkadiusz Szwajka – int. od Wychowawcy

3)      + Andrzej Hadała – int. od syna Przemysława z rodziną

9:00 + Antoni Zagórowski – greg. z int. wnuczek
18:00 O Boże błogosławieństwo dla członków Apostolatu Margaretka Ks. Mieczysława

Czwartek

07.12

 

6:00 1)      + Kazimierz Ruchała w 1 r. śm. – int. od syna Artura

2)      + Michalina Bochniarz – int. od rodziny Matysów

3)      + Stanisław Hans – int. od Beaty i Zbigniewa Michalik

9:00 + Janusz Cąplak – int. od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Powiatowego Zespołu Szkół w Muszynie
18:00 + Antoni Zagórowski – greg. z int. wnuczek

Piątek

08.12

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

6:00 1)      + Teresa – int. od męża Michała

2)      + Teresa Barnowska

9:00 1)      ++ Zenon Moroz i Tomasz Cieślikowski

2)      + Antoni Zagórowski – greg. z int. wnuczek

10:30 Podz. za łaski z prośbą o błog. Boże dla Członkiń Róży MB Niepokalanej, ich rodzin i ++ z tej Róży
15:30 W int. Małgorzaty i jej Rodziców z Węgier
18:00 ++ Rozalia Motyka i + syn Józef w r. śm.

Sobota

09.12

 

6:00 1)      + Michalina Bochniarz – int. od Krystyny Pawlikowskiej

2)      + Alfons Obrzut – int. od rodziny Sobarniów

3)      + Genowefa Rusnak – int. od Beaty, Sławomira, Janusza z dziećmi

9:00 + Zofia Słowińska – int. od chrześniaka Zbigniewa z rodziną
18:00 + Antoni Zagórowski – greg. z int. wnuczek

Niedziela

10.12

II Niedziela Adwentu

6:00 Pro populo
8:00 ++ Józef, Stanisława (f) Śliwa
9:15 Podz. za łaski z pr. o błog. Boże dla Członkiń Róży św. Teresy o Dzieciątka Jezus
10:30 + Małgorzata Cieciura w 11 r. śm.
11:45 1)      Podz. za łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże w 10 rocz. powstawania w naszej parafii Stowarzyszenia Rodzin Katolickich

2)      ++ Janina, Marian Wójcik

3)     + Barbara Obrzut w 7 dzień po śm.

15:00 + Antoni Zagórowski – greg. z int. wnuczek
17:00 + Maria Śliwińska w r. śm.

 11.12– 17.12.2017 

Dzień

Intencja sprawowanej Mszy Świętej:

Poniedziałek

11.12

6:00 1)      + Antoni Zagórowski – greg. z int. wnuczek

2)      + Janusz Budaj – int. od Romana, Doroty, Mariusz i Wiolety Sromek

3)      + Stanisław Hans – int. od Pracowników „HansSportu“

9:00 + Cecylia Bujarska w 25 r. śm.
18:00 1)      + Stanisław Gałuś – int. od bratanicy Anity

2)      + Bogusław Sopata – int. od Rodziców

Wtorek

12.12

6:00 1)      + Michalina Bochniarz – int. od Marii i Katarzyny Sekuła

2)      + Małgorzata Pacioch – int. od Wandy z rodziną

3)      + Alfons Obrzut – int. od Elżbiety, Józefa Łękawskich z córkami

9:00 + Antoni Zagórowski – greg. z int. wnuczek
18:00 + Aleksadnra (f) Maślanka z okazji imienin– int. od Andrzeja z rodziną

Środa

13.12

6:00 1)      + Arkadiusz Szwajka – int. od Marka Jurczakiewicza z rodziną

2)      + Janusz Cąplak – int. od rodziny Sułkowskich ze Złockiego

3)      ++ Gabriela, Józef Barnowscy – int. od syna Adama z rodziną

9:00 + Helena Wojnarowska – od siostry Stanisławy Łazarczyk z rodziną
18:00 + Antoni Zagórowski – greg. z int. wnuczek

Czwartek

14.12

 

6:00 1)      + Michalina Bochniarz – int. od Zofii, Ryszarda Turskich z Frycowej

2)      + Krzysztof Sroka – int. od Powiatowego Osrodka Wsparcia w Muszynie

3)      + Antoni Bartnik – int. od Danuty i Mieczysława Hopej z rodziną

9:00 + Antoni Zagórowski – ostatnia z Mszy greg. z int. wnuczek
18:00 + Andrzej Hadała – od Bogumiły i Mieczysława Hadała z rodziną

Piątek

15.12

6:00 1)      + Jan Michalik w r. śm.

2)      + Alfons Obrzut – int. od rodziny Fecków i Homów

3)      + Stanisława (f) Wojciechowska – int. od mieszkańców bl. 8 z ul Rolnada

9:00 + Halina Budaj – int. od Lucyny, Roberta Wiśniowskich
18:00 + Bogdan Witowski w 2 r. śm. – int. od żony i dzieci

Sobota

16.12

 

6:00 1)      + Michalina Bochniarz – int. od szwagierki Rozalii

2)      + Małgorzata Pacioch – int. od pracow. Hotelu SPA dr. Irena Iris – dział gastronomii

3)      + Stanisław Hans – int. od rodziny Trelów

9:00 + Arkadiusz Szwajka – int. od koleżanek i kolegów z klasy z gimnazjum
18:00 O zdrowie i błog. Boże dla Andrzeja

Niedziela

17.12

III Niedziela Adwentu

„Gaudete“

6:00 Pro populo
8:00 ++ Julia, Wojciech Semla
9:15 ++ Genowefa, Szczepan Wojtas i + wnuk Andrzej
10:30 + Bogdan Witowski – int. od żony i dzieci
11:45 + Maria Ząbek
15:00 + Władysław Hopej w 16 r. śm. – int. od żony i dzieci
17:00 + Wojciech Pych – int. od córki Marioli z rodziną